środa, 23 kwietnia 2014

Duszak najlepszy w Nordenhamie

Adrian Duszak zwyciężył 19 kwietnia w otwartych zawodach freestyle football w niemieckim Nordenhamie. Polak w finale pokonał Ricardo Rahlandera.

Duszak w Niemczech najpierw musiał pokonać przeciwników w fazie grupowej, a potem jeszcze przejść systemem pucharowym od TOP 8 do finału. Jak sam przyznaje, prawdziwe schodki zaczęły się w 1/2 finału, gdzie dopiero po dogrywce wygrał z Patrickiem Bauerem. W finale udało mu się zwyciężyć z Ricardo Rahlanderem.

- Do tych zawodów przygotowywałem się codziennie przez 4 miesiące. Grałem po kilka godzin, zero imprez, zero zabawy, tylko czysta ciężka praca. Jak widać, opłaciło się - skomentował po przyjeździe do Polski Adrian.

Adrian Duszak do tej pory nie wygrał w konkurencji battle żadnego turnieju w Polsce. Najwyższe miejsca zajmował w Gogołowie (2012, przegrał w finale z JRK) i na H&S Freestyle Football Cup - w warszawskich eliminacjach zajął 3 miejsce.